Wszystkie w kategorii: Kotły na pellet i ekogroszek

piece-centralnego-orzewania

Kotły na pellet i ekogroszek

W naszej bogatej ofercie posiadamy kotły na pellet i ekogroszek, które stanowią jedne z najpopularniejszych rozwiązań na rynku urządzeń grzewczych. Decyzja o tym, czy dla domu wybierzemy kocioł na pellet czy piec na ekogroszek zależy od wielu czynników, jednak oferując różne warianty zapewniamy produkty ekologiczne i ekonomiczne, które z pewnością znajdą swoich zwolenników.

Kotły na pellet wyposażone w automatyczne zapalarki, pozwalają na niemal bezobsługową pracę pieca. W zależności od preferowanych ustawień użytkownika, pozwalają uzyskać optymalne warunki cieplne w budynku. Nowoczesne rozwiązania dostępne w naszej ofercie pozwalają cieszyć się maksymalną wydajnością cieplną. Kotły na ekogroszek w porównaniu do pieców na pellet różnią się niektórymi komponentami. Ich konstrukcja pozwala efektywnie spalać ekogroszek, redukując emisję gazów powstałych w czasie spalania. Wysokokaloryczne paliwo pozwala zyskać więcej ciepła, przy mniejszym zużyciu ekogroszku, czyniąc kotły ekonomicznym wariantem dla ogrzewania domu.

Każdy oferowany w naszym sklepie piec na pellet i ekogroszek to urządzenie nowoczesne o wysokiej funkcjonalności, gwarantujące wydajność i efektywność spalania paliw ekologicznych. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, czynią je wyjątkowo łatwymi w sterowaniu ( w tym za pomocą aplikacji mobilnych). W asortymencie posiadamy urządzenia o różnej mocy, dostosowane dla różnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Cena:
-